Digital monster ver. S: Digimon Tamers

 

NázevDigital Monster Ver. S: Digimon Tamers
VývojBandai/Sega
VydánoBandai
PlatformaSega Saturn
Datum vydání23. září 1998
JazykJaponština

Digital Monster Vz0095785er. S: Digimon Tamers (デジタルモンスターVer.S デジモンテイマーズ Dejitaru Monsutaa Bashon S Dejimon Teimaazu) jedná o videohru na platformu Sega Saturn, kterou v roce 1998 vydala Bandai jako součást Digimon V-Pet. Hra, která je určena pro jednoho hráče připomíná V-Peta, ale má lepší grafiku a umožňuje získat více Digimonů ve stejnou dobu.hqdefault

Jako první se objevil tento skrytý svět první generace digitálních monstrech. Jedná se o předchůdce. Tajemný počítačový program, jenž se objevil na internetu po celém světě. Vytvořil na síti svět, ve kterém se vyvinuli Digimoni. Veřejnosti byl představen užitečný nástroj: V-Pet.  A věci jako je účast v soutěži, kde lze vyzkoušet schopnosti programů. Způsob, jenž ve společnosti vytvořil poptávku a nabídku. Charakter, který se objevil na scéně působí jako z amerického komiksu.  Jako nakreslen lidmi ze zahraničí.  Na ploše obrazovky se ve hře objevil originální internetový prohlížeč. Hráči ho můžou využít pro postup ve hře. Hlavním cílem hry jsou dvě věci, získat medaili a vyhrát tak soutěž a vytrénovat všechny Digimony. Navíc, v průběhu hry zasahují do hry různí hackeři pomocí specifických podmínek. Což bylo uděláno jako událost, jejich poražení patří k vítězství. (Přeloženo z Japonštiny)

Cílem hry je, aby vaši Digimoni dosáhli co nejvyšší úrovně, zatímco sbíráte mince na ostrově Souboru. Nic není zadarmo, a tak vás budou čekat nepřátelští hráči jménem “Hackeři,” kteří se rovněž snaží sbírat mince. Tito “Hackeři” jsou parodií na seriál Kamen Rider v místní zločinecké organizaci.

Podobně jako V-Pet se rozhraní skládá z tlačítek pro krmení, uklízení výkalů, trénink a rozsvěcování světla. Ve hře jsou i hodiny.Začínáte s Botamonem, který se rychle vyvine v Koromona. Digimon je aktivní určitou dobu. Během ní můžete trénovat rychlost, sílu či moudrost. V Cyber obchodu s potravinami zase můžete koupit jídlo. či bojovat. Pokud je zhasnuto, Digimon spí nebo může onemocnět. Jednou za několik hodin je nutno uklidit výkaly, a to ihned jinak by to nemuselo dobře dopadnout. Nesmíte zapomenout samozřejmě na pravidelné krmení. Ve hře je celkem 56 Digimonů.

Charakt12834750_162337744152328_194691782_ner ve hře má rovněž možnost vlastního internetového prohlížeče Digimon Net a operačního systému Digi OS 98 či System 2000. Dále ve hře je webová stránka Digimon World, na které jsou odkazy odkazující na Digimoní web nebo, kde si můžete zkontrolovat vaší emailovou adresu, na který vám chodí zprávy od výzkumníků a dalších Trenérů.

Peněžní hacker se objeví, pokud nasbíráte velké množství peněz, pokud vyhrajete dostanete velkou sumu peněz. DJ hacker se objevuje každou sobotu v noci a když je je váš Digimon špinavý. Pak  pirátský hacker, který je oblečen jako pirát. Kromě těchto jsou ve hře i další postavy.

Hra je určena pro všechny věkové kategorie. Hra nebyla nikdy vydána mimo Japonsko. Anime styl hry byl chápan v té době cosi jako neprodejného.

 

Oficiální web hry

Komentáře jsou uzavřeny.