Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna

Jak někteří z vás jistě ví, chystá se nový celovečerní film z prostředí první a druhé série seriálu Digimon. Ponese název: Last Evolution Kizuna a bude se odehrávat po sérii Tri filmů. Premiéra tohoto filmu je naplánována na 21. února 2020.

Příběh se odehrává těsně na prahu dospělosti Vyvolených dětí.

choo

Yagami Taichi

kizuna kiddesign1taichi july7 2019

Student 4. ročníku studující na univerzitě politické a ekonomické vědy. Studium na univerzitě využil k tomu, aby se osamostatnil. Zároveň i nadšeně částečně pracuje, ale ještě se nerozhodl čím bude. I teď, když vidí, že Digimoni působí lidem potíže, neváhá je aktivně zachránit.

Ishida Yamato

kizuna kiddesign2yamato july7 2019

Student 4. ročníku studující na univerzitě hlavně vědu a inženýrství. Jeho kapela má pauzu a hudbu má spíše jako koníček. Nyní se zajímá o motorky. Rozhodl se prokračovat ve studiu, aby získal čas na to se zcela najít.

Takenouchi Sora

kizuna kiddesign3sora july7 2019

Studentka 4. ročníku studující na dívčí univerzitě. Rozhodla se jít ve šlépějích své matky a převzít její řemeslo jako hlava rodiny školu pro aranžování květin. Její společenská osobnost se nezměnila; nejen že učí cizince, ale má také široký okruh přátel. Protože je pro ni důležité žít normální každodenní život, stěží se setká s ostatními.

Izumi Koushiro

kizuna kiddesign4koushiro july7 2019

Na univerzitě vede vlastní podnik. Prostředky, které díky tomu vydělá, využívá jako spojka mezi Digisvětem a tím lidským. Kdy zachránuje lidi, kteří se octili v nesnázích kvůli incidentům související s Digimony. Zastává rovněž vůdčí roli v udržování komunity „Vyvolených dětí“ šířící po celém světě.

Tachikawa Mimi

kizuna kiddesign5mimi july7 2019

Prodává články, o kterých si myslí, že jsou online “roztomilé”. Je to podnikatelka, která cestuje po celém světě. Je zásadně celé dny zaneprázdněna vynalézáním originálního zboží. Ačkoli ostatní často nevidí ostatní, udržuje pilně kontakt.

Kido Jyou

kizuna kiddesign6jou july7 2019

Studuje 5. ročník medicíny. Přestože je stále nezkušený v praxi, jeho mimořádná vášeň, která ho vedla k tomu, aby se stal především doktorem, ho nutí každý den pilně studovat. Zároveň mu však brání se stýkat s ostatními.

Takaishi Takeru

kizuna kiddesign7takeru july7 2019

Student 1. ročníku studující na univerzitě hlavně literaturu. Ačkoliv má jen matnou představu, čím chce být, začal se na škole učit anglicky a francouzsky. A je členem klubu píšící dětské knihy. Pomáhá rovněž při skupinových aktivitách zahrnující Digimony.

Yagami Hikari

kizuna kiddesign8hikari july7 2019

Je v 1. ročníku na dívčí dvouleté vysoké školy specilizující se na předškolní vzdělávání. Ačkoliv je mezi ní a Taichim od té doby, co se odstěhoval určitá vzdálenost, vídající se během skupinových aktivit zahrnující Digimony.

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Adrifinel

Bláznivý analytik Digitálního světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *